فعالسازی جوملک پلاس
ربات جوملک
لطفا منتظر بمانید ...
جدیدترین املاک

قوانین و مقررات

شرایط استفاده

تاریخ اجرا 5 مرداد ماه سال 1396

- اگر می خواهید از این سامانه استفاده کنید، باید از قوانین و مقررات سامانه که به طور خاص و با پیروی از اصول و قوانین کشوری و برای این سامانه در نظر گرفته شده است پیروی کنید.در صورت عدم پذیرش از این سامانه استفاده نکنید.

- این قرارداد میان تیم سامانه یکپارچه جوملک و شما به عنوان کاربر(کاربر عادی، مدیر یا مشاور املاک) به توافق می‌رسد.

1. توضیحات

o "کاربر"- هر آنکس که از این سامانه استفاده کند."تاریخ اجرایی"- تاریخ اجرایی شدن قوانین و مقررات این سامانه است.

o "کاربر"- هر آنکس که از این سامانه استفاده کند."حقوق معنوی مالکیت "- تمام حقوق اعم از انتشار، اختراع، ثبت و طرح ثبت نشده، خزانه اطلاعات، علایم تجاری و کلیه خدمات و نرم‌افزارهای مربوط به هر کدام از موارد بالا، به‌علاوه تمام اطلاعات سری تجاری، حقوق مربوط به مالکیت صنعتی، معنوی و امنیتی در تمام دنیا.

o "کاربر"- هر آنکس که از این سامانه استفاده کند."موضوعات"- موضوعات یا در سامانه جوملک تولید و منتشر شده و یا در اختیار سامانه قرار گرفته است. برای جلوگیری از شک و شبهه، موضوعات از هر نوع به طور کامل در سامانه منتشر می‌شود.

o "کاربر"- هر آنکس که از این سامانه استفاده کند."جزئیات ثبت نام " - تمام اطلاعات از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس ایمیل، سن و آدرس منزل که فرد در زمان ثبت نام آنها را وارد می‌کند.

o "کاربر"- هر آنکس که از این سامانه استفاده کند."خدمات" - ارایه این سامانه به عنوان پرتال املاک و مستغلات.

o "کاربر"- هر آنکس که از این سامانه استفاده کند."غیر قابل قبول" - تمامی مواردی که با استناد به قوانین هر کشوری که به این سامانه دسترسی داشته باشد و از انواع زیر به شمار رود:

8- غیرقانونی، غیراخلاقی، مستهجن، نژادپرستانه، آزاردهنده، توهین‌آمیز، برهنه‌نگاری، کذب، غیر قابل استناد، گمراه کننده، نقض کننده حقوق شخص سوم (در هر نوع و بدون محدودیت و با هر گونه حقوق معنوی مالکیت(

9- "کاربر"- هر آنکس که از این سامانه استفاده کند.شکستن هر یک از قوانین، اصول و استانداردها و کدهای اجرایی،

10-شکستن قانون، شامل استفاده بدون محدودیت از سلاح گرم، حیوانات و نوشابه‌های الکلی،

11-ممکن است به اعتبار جوملک صدمه وارد نماید.

o "کاربر"- هر آنکس که از این سامانه استفاده کند.

o "سامانه "- سامانه جوملک به آدرس www.joomelk.ir

o "جوملک "سامانه ی ایرانی به آدرس پستی: تهران، میدان جمهوری، ابتدای خیابان جمهوری غربی پلاک 1447

2. شرایط و مقررات برای کاربران

0. کاربر برای ثبت‌نام در این سامانه الزام به ارایه اطلاعات درست، دقیق و کامل خود را دارد و در صورت هرگونه تغییر اطلاعات شخصی برای استفاده از خدمات آتی سایت ملزم به تصحیح آن در سامانه می‌باشد.

1. کاربر در هنگام تکمیل اطلاعات ضمانت می‌دهد که حداقل هجده سال سن دارد و از نظر قانونی واجد شرایط تعهد به قرارداد است.

2. سامانه جوملک این حق را برای خود قایل می‌شود تا بدون هشدار قبلی مطالب منتشر شده توسط کاربر را حذف کند و یا از انتشار مطالب و درخواست های کاربر جلوگیری کند.

3. جزئیات اطلاعات شخصی کاربر در هنگام ثبت‌نام در سامانه توسط جوملک ذخیره می‌شود اما به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نمی‌گیرد و یا با هدفی بی‌ارتباط با اهداف سامانه استفاده نخواهد شد.

4. سامانه جوملک در هنگام استفاده کاربر از این سامانه فایلی را برای وی می‌فرستد. این فایل باعث می‌شود تا سامانه بتواند رایانه کاربر را شناسایی کرده و نوع رفتار کاربر نسبت به سامانه را ارزیابی کند و نیز فضاهای مورد علاقه کاربر را برای سهولت استفاده‌های آتی وی بررسی نماید. این فایل سامانه جوملک را قادر به شناسایی کاربر نمی‌سازد و نیز سامانه متعهد است از این اطلاعات فقط در راستای ارتقای سامانه جوملک استفاده نماید. همچنین کاربر می‌تواند از دریافت فایل خودداری کند و در این صورت کاربر قادر نخواهد بود از بعضی از قسمت‌های سامانه استفاده کند.

5. کاربر در اینجا متعهد می‌شود به سامانه جوملک اجازه تام دهد تا از اطلاعات وی برای خبررسانی فایل‌های ویژه، ابراز تمایل شخص سوم به اعلامیه‌های کاربر و دیگر اهداف مرتبط تجاری، استفاده نماید. سامانه متعهد می‌شود تا همانطور که در قرارداد قید شده است از اطلاعات شخصی کاربر استفاده دیگری ننماید، بجز موارد فوق و به جز زمانی‌که بر طبق قانون و بر اساس درخواست مقامات قضایی کشور موظف گردد.

6. اگر کاربر به هیچ عنوانی تمایلی به استفاده از اطلاعات شخصی‌اش توسط سامانه ندارد باید قبل از ثبت نام، سامانه را ترک نماید.

7. اگر کاربر تمایلی به دریافت اطلاعیه‌های مربوط به موارد تجاری مشابه از سمت سامانه نداشته باشد باید در هنگام ثبت نام ایمیلی با عنوان خروج از لیست دریافت کنندگان را به سامانه فرستاده و عدم تمایل خود را اطلاع دهد.

8. سامانه جوملک اختیار تام دارد تا هر زمان به نامناسب بودن رفتار کاربر مظنون شود حساب کاربری کاربر را معلق یا لغو کند. در چنین زمانی سامانه جوملک پیامک و ایمیلی را برای هشدار به کاربر می‌فرستد تا کاربر برای ثبت‌نام مجدد اقدام ننماید.

9. برای برطرف کردن هرگونه ابهامی، سامانه جوملک تنها ارایه دهنده خدمات است و نه کالا.

10. سامانه جوملک مالک کلیه حقوق معنوی مربوط به سامانه و خدمات ارایه شده توسط این سامانه شامل طرح، نوشته‌ها، گرافیک و انتخاب و تنظیم آنهاست.

11. سامانه جوملک اطلاعات مربوط به سوء استفاده از حقوق معنوی و بروز جعل سند را دریافت می‌کند و با اینکه کاربر نمی‌تواند سامانه جوملک را در هنگام بروز چنین شرایطی ذی‌نفع بداند، سامانه جوملک از تمام کاربران خود درخواست می‌کند تا در صورت برخورد و مشاهده چنین رفتاری به سرعت به سامانه اطلاع دهند.

12. از کاربران درخواست می‌شود تا در صورت مشاهده رفتار نادرست از سوی دیگر کاربران به سامانه جوملک اطلاع دهند.

13. محدودیتهای زیر شامل تمام کاربران می‌گردد:

1. کاربر متعهد می‌شود تا از بارگذاری و فرستادن هر نوع درخواست و فایل و اطلاعاتی که باعث ایجاد اختلال، خرابی، انهدام و محدودیت در انجام فعالیت سامانه و ارایه خدمات می‌شود، جدا خودداری کند

2. کاربر متعهد می‌شود تا از هیچ نرم‌افزاری برای ورود به سامانه و دریافت خدمات استفاده ننماید.

3. کاربر متعهد می‌شود که از خدمات سامانه تنها برای استفاده شخصی و به عنوان مشتری و یا مشاور یا مدیر آژانس مسکن و وارد کردن درخواست ها و فایل‌های املاک برای فروش و اجاره و رهن استفاده نماید.

4. کاربر متعهد می‌شود بدون اطلاع سامانه اقدام به مهندسی معکوس و کپی کردن اطلاعات سامانه جوملک ننماید.

5. کاربر متعهد می‌شود از خدمات سامانه برای فعالیت‌های غیرقانونی و غیر اخلاقی و آسیب‌رسان استفاده نکند.

6. کاربر متعهد می‌شود از خدمات ارایه شده در سامانه انجام هر گونه تخطی از قوانین و مقررات سامانه استفاده ننماید.

7. کاربر متعهد می‌شود از هیچکدام از هشدارها و اخطارهای مربوط به حق نشر تخطی نکند.

8. کاربر متعهد می‌شود از انتشار هرگونه اطلاعاتی که به تخطی از قوانین و مقررات سامانه منجر شود پرهیز نماید.

9. کاربر متعهد می‌شود در علاقه‌مندیهای دیگر کاربران سامانه و خدمات دخالت نکند.

10. کاربر متعهد می‌شود از اطلاعاتی که دارای حق نشر هستند بدون اجازه صاحب آن استفاده نکند.

11. کاربر متعهد می‌شود در زمان استفاده از سامانه و خدمات رفتار سوءاستفاده‌گرانه و اهانت‌آمیز انجام ندهد.

14. با انتشار مطالب در سامانه جوملک، کاربر دارای حق عمومی و اجازه استفاده، تولید، انتشار، نمایش و بازنگری مطالب در سامانه جوملک می‌شود و سامانه به کاربر هیچ‌وجهی به عنوان حق عضویت پرداخت نمی‌کند و حق کامل تغییر، حذف و بازنگری مطالب را برای خود قایل می‌شود. کاربر همچنین متعهد می‌شود تمام حقوق سامانه جوملک را به رسمیت بشناسد.

15. سامانه جوملک به کاربران اجازه می‌دهد تا اطلاعات مرتبط را در سامانه منتشر و استفاده کنند منوط بر اینکه مطالب غیرقانونی، غیراخلاقی، تهدیدآمیز یا انتقادی نباشند.

3. محدودیت مسئولیت

0. سامانه جوملک مسئولیت هرگونه ضرر غیرمستقیم، تصادفی، از دست دادن سود، درآمد، اطلاعات و یا شهرت و اعتبار حرفه ای کاربران را به عهده نمی‌گیرد.

1. در حالیکه سامانه جوملک تمام تلاش خود را به کار خواهد برد تا سامانه را از آلودگی به ویروس در امان دارد، اما در هر حال به کاربر توصیه می‌شود که تمام نکات ایمنی را پیش از دانلود اطلاعات از سامانه به دقت بررسی کنند.

2. طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.

3. سامانه جوملک به هیچ عنوان مسئولیت وقفه در سرویس دهی سامانه ، چه با قصد قبلی و یا تصادف را بر عهده نمی‌گیرد.

4. سامانه جوملک به هیچ عنوان عدم موفقیت در اجرای تعهداتش را در صورت بروز وقفه در روند اجرای نرم افزار و فراهم نبودن خدمات (مستقیم یا غیر مستقیم) به عهده نمی‌گیرد.

5. سامانه جوملک به هیچ عنوان پیامدهای ناشی از ارتباط کاربر با دیگر سایت‌ها از طریق لینک‌های دیده شده در سامانه جوملک را برعهده نمی‌گیرد.

6. هیچکدام از موارد مطرح شده در قوانین فوق امکان پیش‌بینی یا پیگیری به وقوع پیوستن مرگ و یا ایجاد جراحت کاربر را بر اثر بی‌توجهی سامانه جوملک و یا عوامل دست اندکار این سایت، شامل نمی‌شود.

7. مهم نیست چه تعداد و میزان ادعای خسارت اعلام گردد و مبنای این ادعاها بر چه اساس شکل گرفته باشد. بیشترین میزان خسارتی که سامانه جوملک در هنگام زیان مستقیم کاربر (و یا دیگر زیان‌ها در صورتی‌که میزان این ضرر در بند 3.1-3.6 و دیگر بندها مطرح نشده باشد) می‌پردازد بیش از دو برابر ارزش مبلغ پرداخت شده از سوی کاربر به سامانه نخواهد بود و این در صورتی است که اعلام خسارت در قرارداد طرح شده باشد.

4. ضمانت و تعهدات

0. مطالب موجود در سایت با توجه به نیاز انفرادی کاربر نگاشته نشده است و از مسئولیت‌های هر کاربر است که پیش از شروع کنش‌های مالی و تصمیم‌گیری در ارتباط با مناسب بودن اطلاعات موجود در راستای اهداف شخصی‌اش خطرات احتمالی را نیز در نظر بگیرد.

1. هر ضمانت‌نامه دیگری که به نوعی بیان و متصور شده باشد، چه قانونی و غیره شامل سامانه جوملک نمی‌شود.

2. کاربر موافقت خود مبنی بر بری دانستن سامانه جوملک از تمامی مسئولیتها، ادعاها و مخارجی که خارج از قرارداد با کاربر است را اعلام میکند.

5. کلیات

0. بر اساس بند 5.2 این قرارداد و دیگر مکتوبات شرکتی میان سامانه جوملک و کاربر به منزله قرارداد رسمی بین طرفین است و بر همین اساس هیچ یک از طرفین نوعی دیگر از مفاد مکتوب را به رسمیت نخواهند شناخت، مگر اینکه به وضوح در همین قرارداد ذکر شده باشد. هیچ جمله‌ای در بند 5.1 طرفین را از قبول مسئولیت کذب در توضیحات مبری نمی‌داند و نیز مسئولیت رفع هرگونه اشتباه یا کوتاهی سهوی بر عهده طرفین است در صورتیکه حل این مشکل از قدرت طرفین خارج باشد، به دادگاه مربوطه و یا مقام ارجح واگذار می‌شود.

1. سامانه جوملک این حق را دارد که در طول زمان شرایط و قوانین تجاری خود را تغییر دهد. تاریخ اجرایی قرارداد در بالای آن قید شده است. کاربر قبل از استفاده مجدد از سامانه باید تاریخ اجرایی را در نظر بگیرد. اگر تاریخ اجرایی تغییر کرده باشد کاربر باید شرایط و قوانین جدید را کاملا مطالعه کند و در صورت پذیرفتن قوانین جدید از سامانه استفاده کند.

2. اگر قسمتی از این قرارداد از نظر قانونی به هر دلیل مشکل داشته باشد، حذف خواهد شد و باقی قرارداد اجرا خواهد شد.

3. سامانه جوملک این حق را دارد که تمام یا برخی از حقوق و اختیارات خود را زیر مجموعه این قرارداد بداند.

4. کاربر نمی‌تواند بدون مجوز از طرف سامانه جوملک حقوق و اختیارات خود را به عنوان بخشی از قرارداد درآورد.

5. هر هشدار یا اطلاعیه از طریق آخرین آدرس محل کار و سکونت و آدرس ایمیلی که در اطلاعات شخصی کاربر ذخیره شده است در اختیار وی قرار می‌گیرد. از وظایف کاربر است تا در صورت تغییر آدرس محل سکونت و ایمیل به سرعت آن را در اطلاعات شخصی اش تغییر دهد. در پی هشدارهای پیامکی و ایمیلی که بدون جواب می‌مانند، ایمیل و پیامک همانند دیگری پس از 24 ساعت مجددا فرستاده می‌شود و در پی هشدارهای پستی بی جواب، پس از 72 ساعت مجددا اخطار پستی ارسال خواهد شد.

6. سامانه جوملک مسؤلیت ضرر و زیان طرف دیگر در صورتی که به دلیل دیرکرد، عملکرد اشتباه، رخداد خارج از اختیارات و کنترل سامانه و مقررات دولت‌ها و مقامات بلندپایه ملی رخ داده باشد را نمی‌پذیرد.

7. هرگونه دیرکرد و اشتباه از طرف سامانه جوملک در اجرای هر قسمت از قرارداد و حقوق کاربر به عنوان مستثنی آن بند و حقوق کاربر شناخته و اعمال می‌شود.

8. عناوین برگزیده شده برای هر بخش از این قرارداد صرفا برای سهولت خوانش قرارداد بوده و ویژگی ساختاری خاصی ندارد.

9. این قرارداد بر اساس قوانین دولت ایران نوشته شده است و طرفین این قرارداد را خارج از دادگاه عالی ایران تایید و اجرا خواهند کرد؛ با این استثنا که در هر زمان که حقوق معنوی مالکیت سامانه جوملک به هر صورتی به مخاطره بیافتد از طریق ارجاع به دادگاه عالی ایران مرتفع خواهد شد.